Sky Sports: Abramowicz rozważa powrót Avrama Granta na Stamford Bridge

Autor: Mariusz Lentowicz Dodano: 12.01.2021 18:04 / Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 18:19

Właściciel The Bues uważa, że Avram Grant, który w przeszłości był trenerem Chelsea mógłby udzielić cennej pomocy Frankowi Lampardowi podczas bieżącego sezonu.

 

Po ostatniej ligowej porażce Chelsea 1:3 z Manchester City pojawiło się wiele plotek dotyczących posady trenera na Stamford Bridge. Właściciel klubu uważa, że Grant mógłby pomóc w prowadzeniu drużyny Frankowi Lampardowi. Przed laty obaj współpracowali już ze sobą, lecz w innym charakterze. Wówczas Grant był menedżerem, a Lampard piłkarzem The Blues. W 2008 roku zespół prowadzony przez Izraelczyka doszedł do finału Ligi Mistrzów, a obecny menedżer The Blues był kluczowym zawodnikiem w drużynie.

 

Chelsea obecnie nie zachwyca formą. Drużyna wygrała tylko jeden z ostatnich sześciu meczów w Premier League i spadła na dziewiąte miejsce w tabeli. Grant uważa, że jego mocne strony to raczej prowadzenie zespołu, aniżeli praca za kulisami, jednak potencjalnie 65-latek może na krótki okres wrócić do klubu, który niegdyś prowadził i pomóc w osiąganiu lepszych wyników niedoświadczonemu menedżerowi, jakim jest Frank Lampard. 

 

Jak już było wspomniane, Grant doprowadził Chelsea do finału Ligi Mistrzów w 2008 roku. W tamtym pamiętnym sezonie, Frank Lampard, jako zawodnik zdobył 20 bramek w 40 występach dla drużyny The Blues. Później Izraelczyk również odnosił sukcesy trenerskie. Między innymi w 2015 roku doprowadził reprezentację Ghany do finału Pucharu Narodów Afryki, przegrywając w nim z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.

Źródło: Sky Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

world92
komentarzy: 41
13.01.2021 18:05

To chyba już byśmy się cofnęli w rozwoju jako klub. Mam nadzieję, że takie info to jedna z pustych plotek, bo nawet jeśli to tylko pomysł lub jakaś luźna sugestia, to nie wiem co myśleć o aspiracjach naszego klubu.
To już Marina lepiej się nadaje na asystentkę ;)

Adamo
komentarzy: 234
13.01.2021 09:28

Avram Grant asystentem Lamparda...to zaczyna być zabawne.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close