Hodgson broni Batshuayiego: W końcówce sezonu będzie dla nas kluczowy

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 08.01.2021 17:35 / Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 17:35

Michy Batshuayi nie może zaliczyć bieżącego sezonu do udanych. Wypożyczony z Chelsea do Crystal Palace napastnik rozegrał we wszystkich rozgrywkach 11 spotkań, w których zdołał zaliczyć zaledwie dwie asysty i ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Roy Hodgson wciąż wierzy jednak w reprezentanta Belgii.


73-letni menedżer Orłów przyznał, że nadal cenie Batshuayiego i liczy na niego głównie w końcówce obecnego sezonu.


– Nawet w najmniejszym stopniu nie straciłem wiary w Batshuayiego. W dalszym ciągu jest takim samym piłkarzem, jakim był wcześniej – stwierdził Roy Hodgson. Przypuszczam, że w pewnym stopniu fakt, iż Christian Benteke dostał szansę i wykorzystał ją tak dobrze oraz to, że zdecydowaliśmy się ustawić Wilfrieda Zahę w ataku, działa przeciwko Michy'emu.


– Batshuayi będzie dla nas bardzo ważnym zawodnikiem, a pod koniec sezonu, gdy uda nam się osiągnąć nasze cele, jestem prawie pewny, że Michy będzie odgrywał kluczową rolą i będzie chwalony w takim samym stopniu, jak pozostali piłkarze – dodał doświadczony szkoleniowiec Orłów.

Źródło: "Four Four Two"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marek
komentarzy: 405
09.01.2021 09:54

Wątpię

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close