Skrót: Chelsea 1:3 Manchester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.01.2021 20:14 / Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 20:14

Po kolejnym rozczarowującym spotkaniu Chelsea poniosła kolejną ligową porażkę. W 17. kolejce Premier League zespół Franka Lamparda przegrał na własnym stadionie z Manchesterem City 1:3.

Pierwszą bramkę obejrzeliśmy w 18. minucie. Ikay Gündoğan opanował piłkę na skraju pola karnego i precyzyjnym strzałem pokonał Édouarda Mendy'ego. Zaledwie trzy minuty później Senegalczyk został pokonany po raz drugi, tym razem przez Phila Fodena.

Oszołomiona Chelsea nie była w stanie stawić czoła The Citizens i w 34. minucie straciła kolejną bramkę. Uderzenie Raheema Sterlinga dobił Kevin De Bruyne i tym samym do przerwy Obywatele prowadzili 3:0.

W doliczonym czasie gry Niebiescy zdołali strzelić bramkę honorową. Po zagraniu Kaia Havertza Steffena pokonał Callum Hudson-Odoi.

Chelsea 1:3 Manchester City – skrót:

Źródło: HooFoot