Skrót: Wolverhampton Wanderers 2:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.12.2020 21:20 / Ostatnia aktualizacja: 15.12.2020 21:20

W meczu 13. kolejki Premier League Chelsea poniosła drugą z rzędu porażkę. Tym razem Niebiescy stracili trzy punkty w starciu z Wolverhampton Wanderers. Wilki w końcówce zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygrały 2:1.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie The Blues konsekwentnie grali swoją piłkę, co dało im bramkę. W 49. minucie Olivier Giroud wpisał się na listę strzelców uderzeniem z woleja po zagraniu Bena Chilwella.

Podopieczni Franka Lamparda kontrolowali grę, ale z czasem zaczęli oddawać inicjatywę rywalom, co okazało się bardzo kosztowne. W 66. minucie wyrównującą bramkę strzelił Daniel Podence, zaś w doliczonym czasie gry Mendy'ego pokonał Pedro Neto.

Wolverhampton Wanderers 2:1 Chelsea – skrót:

Źródło: Full Matches and Shows