Skrót: Chelsea 1:1 FK Krasnodar

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 09.12.2020 06:03 / Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 06:03

W meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów grająca w rezerwowym składzie Chelsea zremisowała z Krasnodarem 1:1. Mimo to, The Blues i tak wygrali grupę E z dorobkiem czternastu punktów.

W pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównaną grę, a Krasnodar odważnie szukał swoich szans. Efektem ich starań był gol Cabelli z 24. minuty. Chwilę później Chelsea zdołała wyrównać, gdyż rzut karny wykorzystał Jorginho. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Chelsea 1:1 FK Krasnodar – skrót:

Źródło: Full Matches and Shows