Raport ze środowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 11.11.2020 23:02 / Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 18:17

Po około miesiącu wraca przerwa na mecze reprezentacji. Dzisiaj byliśmy świadkami kilku ciekawych spotkań towarzyskich, w których grali piłkarze Chelsea. Zapraszam na środowy raport z meczów reprezentacji.

Reprezentacja Chorwacji zremisowała 3:3 z reprezentacją Turcji. Mateo Kovacić przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Dla Chorwatów do siatki trafiali Brekalo, Budimir i Pasalić. Dla Turków Tosun, Turuc i Under.

Kepa Arrizabalaga również spędził cały mecz na ławce rezerwowych, a jego reprezentacja zremisowała z reprezentacją Holandii. Na listę strzelców wpisali się Canales i Van de Beek.

Reprezentacja Niemiec pokonała reprezentację Czech 1:0 po bramce Waldschmidta. Antonio Rüdiger spędził na boisku pełne 90 minut.

Reprezentacja Włoch mierzyła się z reprezentacją Estonii i zwyciężyła w tym spotkaniu 4:0. Emerson rozpoczął ten mecz w wyjściowej jedenastce i został zmieniony w 71. minucie. Jorginho przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Olivier Giroud i Kurt Zouma znaleźli się w wyjściowej jedenastce reprezentacji Francji na mecz z reprezentacją Finlandii. Trójkolorowi niespodziewanie przegrali to spotkanie 0:2. Dla Finów bramki zdobywali Valakari i Forss. Giroud został zmieniony w 57. minucie przez Martiala. N'Golo Kante zaczął ten mecz na ławce rezerwowych, ale pojawił się na murawie w 57. minucie.

Edouard Mendy rozegrał pełne 90 minut w barwach reprezentacji Senegalu i zachował czyste konto. Jego drużyna pokonała reprezentację Gwinei-Bissau 2:0 w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Dla Senegalczyków do siatki trafiali Mane i Nguette.