Lampard ocenił pierwsze miesiące w wykonaniu Timo Werenra

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 11.11.2020 08:54 / Ostatnia aktualizacja: 11.11.2020 08:54

Latem Timo Werner trafił do Chelsea z RB Leipzig. Jak na razie rozegrał 12 meczów w barwach drużyny z zachodniego Londynu i osiem razy wpisał się na listę strzelców. Frank Lampard pokusił się o krótką ocenę dotychczasowej postawy reprezentanta Niemiec.


Timo Werner pełni ważną rolę w szeregach The Blues i zazwyczaj znajduje miejsce w podstawowym składzie. Co istotne, 24-latek często jest ustawiany na lewym skrzydle, co jednak nie przeszkadza mu w zachowaniu wysokiej skuteczności.


– Jestem naprawdę zadowolony z Timo, ponieważ kiedy jesteś bohaterem dużego transferu, wszyscy spodziewają się, że przyjdziesz i od razu ruszysz z kopyta – przyznał Frank Lampard. Ludzie myślą, że Timo będzie wiedział, kiedy koledzy zamierzają mu podać i kiedy ma wykonać rajd. To nie działa tak prosto więc zawsze potrzebujesz okresu, w którym będziesz dążył do docelowego poziomu.


– Liczby Timo i jego wpływ na grę pokazują jego jakość. Bardzo łatwo jest go prowadzić, co bardzo mi się podoba i myślę, że będzie dla nas jeszcze ważniejszy – dodał menedżer The Blues.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close