Skrót: Chelsea 4:1 Sheffield United

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.11.2020 21:24 / Ostatnia aktualizacja: 07.11.2020 21:24

Cztery bramki strzelone i jedna stracona to bilans Chelsea w ostatnim meczu ligowym z Sheffield United. Po początkowych problemach The Blues szybko złapali odpowiedni rytm i nie dali rywalom szans.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się McGoldrick, ale później bramki strzelali już tylko Niebiescy. Najpierw do wyrównania doprowadził Tammy Abraham, a jeszcze przed przerwą prowadzenie Chelsea dał Ben Chilwell.

Po przerwie Szable starały się odwrócić losy spotkania, ale to zespół Franka Lamparda zachował więcej koncentracji i sił na emocjonującą końcówkę. W 77. meczu na listę strzelców wpisał się Thiago Silva, dla którego był to pierwszy gol w Premier League, a stan meczu na 4:1 ustalił chwilę później Timo Werner.

Chelsea 4:1 Sheffield United – skrót:

Źródło: Full Matches and Shows