Skrót: Burnley 0:3 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 31.10.2020 21:28 / Ostatnia aktualizacja: 31.10.2020 21:34

W meczu 7. kolejki Premier League Chelsea odniosła swoje trzecie ligowe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując Burnley 3:0. Podopieczni Franka Lamparda w pełni zasłużyli na komplet punktów, gdyż całkowicie zdominowali swoich rywali.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 26. minuty. Po szybkiej akcji Tammy Abraham wyłożył piłkę Hakimowi Ziyechowi, a ten mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza rywali. Kolejne trafienie padło nieco po ponad godzinie gry. Na listę strzelców wpisał się Kurt Zouma, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Masona Mounta z rzutu rożnego.

Wynik na 0:3 ustalił Timo Werner w 70. minucie. Niemiec wykończył kontratak, który zapoczątkował Reece James. Asystę przy tym golu zaliczył Hakim Ziyech.

Burnley 0:3 Chelsea – skrót:

Źródło: You Tube