Skrót: FK Krasnodar 0:4 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.10.2020 22:04 / Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 22:04

W meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Chelsea pewnie pokonała FK Krasnodar 4:0. W pierwszej połowie wynik otworzył Callum Hudson-Odoi, a trzy pozostałe bramki padły w ostatnim kwadransie spotkania.

Od pierwszego gwizdka The Blues mieli wyraźną przewagę nad rosyjską drużyną, ale długo nie potrafili stworzyć sobie klarownej sytuacji bramkowej. Wynik mógł otworzyć Jorginho, ale niestety nie udało mu się wykorzystać rzutu karnego podyktowanego po faulu na Timo Wernerze.

W 37. minucie Callum Hudson-Odoi wpisał się na listę strzelców, ale pomógł mu w tym bramkarz ekipy przeciwnej, który popełnił duży błąd przepuszczając dosyć prosty strzał.

Na kolejne trafienia czekaliśmy do ostatniego kwadransa. Najpierw na 2:0 podwyższył Timo Werner wykorzystując rzut karny, chwilę później pierwsze trafienie w barwach Chelsea zaliczył Hakim Ziyech, a tuż przed końcowym gwizdkiem stan meczu ustalił rezerwowy Christian Pulisic.

FK Krasnodar 0:4 Chelsea –skrót:

Źródło: You Tube