Wenger: Giroud jest wzorem do naśladowania, jest niewiarygodny

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 23.10.2020 20:27 / Ostatnia aktualizacja: 23.10.2020 20:27

Lata płyną, a Olivier Giroud wciąż utrzymuje dobrą dyspozycję, mimo, iż coraz rzadziej pojawia się na boisku. W Chelsea doświadczony napastnik przegrywa rywalizację z Timo Werenerem i Tammym Abrahamem, ale w reprezentacji Francji wciąż pełni kluczową rolę.


Niedawno Arsène Wenger udzielił obszernego wywiadu "Le Parisien", w którym przyznał, że Giroud, z którym przez kilka lat pracował w Arsenalu, jest znakomitym piłkarzem, który pokonał w swojej karierze wiele przeciwności.


– Giroud został odrzucony przez system. W Grenoble miał menedżera, który nie wierzył w niego, a teraz Olivier ma 100 występów dla reprezentacji. Jego życie jest prawdziwie niesamowite, a jego siła psychiczna jest... lekcją. Każdy menedżer zawsze powinien mieć otwarty umysł i nikogo nie skreślać – przyznał Arsène Wenger.

Źródło: "Le Parisien"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

blue1
komentarzy: 151
24.10.2020 17:45

Mam nadzieję, że wszyscy będą brali z niego przykład i w CFC będziemy mieli jeszcze takich graczy. Taki zawodnik to skarb.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close