Aina: To fantastyczne, że ja i Ruben znowu jesteśmy w jednym klubie

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 23.10.2020 12:10 / Ostatnia aktualizacja: 23.10.2020 12:10

W sezonie 2020/21 Ola Aina i Ruben Loftus-Cheek bronią barw Fulham. Wychowankowie Chelsea spotkali się tam, gdyż obaj są wypożyczeni do londyńskiego klubu, Loftus-Cheek z Chelsea, a Aina z Torino. Nigeryjczyk przyznał, że bardzo się cieszy, że ma okazję ponownie występować w jednej drużynie ze swoim dawnym kolegą.


Ola Aina i Ruben Loftus-Cheek spędzili ze sobą kilka lat w akademii Chelsea, a później ich drogi się rozeszły. Obaj starają się osiągnąć jak najwyższy poziom, a wypożyczenie do Fulham ma im w tym pomóc.


– Kiedy zobaczyłem na Sky, że Ruben ma przejść do Fulham, natychmiast napisałem do niego wiadomość. Przez kila godzin nie dostawałem odpowiedzi więc zrobiłem prosty rachunek 2+2 i wszystko było jasne. Cieszę się, że Ruben jest razem z nami – przyznał Ola Aina.


– W zasadzie większość swojego życia spędziłem z Rubenem i znam jego styl gry. Wiem, co lubi robić na boisku i wiem, jakie są jego podania. Dobrze było mieć go po prawej stronie. Dobrze się rozumieliśmy i dobrze nam się współpracowało – dodał wypożyczony z Torino obrońca.

Źródło: Fulham FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close