Skrót: Chelsea 3:3 Southampton

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 17.10.2020 19:26 / Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 10:58

W meczu 5. kolejki Premier League Chelsea straciła punkty w domowym spotkaniu z Southampton. The Blues stracili zwycięstwo w ostatniej minucie podstawowego czasu gry.

Dwie bramki dla ekipy z zachodniego Londynu strzelił Timo Werner, dla którego były to pierwsze bramki w Premier League. Trzecie trafienie to dzieło Kaia Havertza.

Święci wykazali się jednak ambitną postawą, dzięki czemu w ostatniej minucie podstawowego czasu gry doprowadzili do wyrównania po fantastycznym uderzeniu Jannika Vestergaarda.

Chelsea 3:3 Southampton – skrót:

Źródło: YouTube