Porażka Sevilli w ostatnim meczu przed spotkaniem z Chelsea

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 17.10.2020 15:04 / Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 15:04

Sevilla przegrała na wyjeździe 0:1 z Granadą w meczu 5. kolejki LaLigi. To ostatnie spotkanie drużyny z Andaluzji przed wtorkowym meczem z Chelsea w Lidze Mistrzów, który zostanie rozegrany na Stamford Bridge.

Drużyna Julena Lopeteguiego całą drugą połowę grała w dziesiątkę, po tym jak w 45. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Joan Jordán. Zwycięską bramkę dla Granady w 82. minucie strzelił Yangel Herrera.

W czterech rozegranych w tym sezonie spotkaniach ligowych Sevilla zdobyła jak dotąd siedem punktów, co plasuje ją po spotkaniu z Granadą na siódmym miejscu w tabeli.