Hudson-Odoi: Nie możemy tracić głupich bramek

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 17.10.2020 10:24 / Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 10:24

W niedawno udzielonym wywiadzie Callum Hudson-Odoi przyznał, że jego drużyna musi za wszelką cenę wystrzegać się utraty "głupich" bramek. Młody skrzydłowy dodał, że stara się stwarzać rywalom jak najwięcej problemów i pracuje nad efektywnością.


W wywiadzie udzielonym przed dzisiejszym meczem z Southampton Hudson-Odoi zdradził, jakie są jego oczekiwania wobec gry Chelsea, a także opowiedział o tym, co on sam może dać drużynie.


– Chcemy być zabójczo niebezpieczni, chcemy być bezwzględni, precyzyjni i nie możemy tracić głupich bramek – przyznał Callum Hudson-Odoi. Chcemy tak grać, ponieważ inne drużyny boją się takich rywali. Chcemy być postrachem dla innych.


– Ubiegły sezon nie był moim sezonem. Nie grałem zbyt wiele, nie miałem asyst czy bramek. Nie byłem dumny ze swoich występów. Myślałem sobie, że muszę mieć lepszy sezon. Potrzebuję strzelać więcej bramek i notować więcej asyst. Każdy chce, żeby przeciwnik się go bał. Chcesz, żeby myślał sobie: "Ten piłkarz może coś zrobić w każdym momencie".


– Chcesz być takim piłkarzem, o którym wszyscy będą myśleć: "Graliśmy z nim dzisiaj i było ciężko". Chcesz, żeby obrońcy się ciebie bali – dodał 19-letni skrzydłowy Chelsea.

Źródło: "Daily Express"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

thesabr3
komentarzy: 350
17.10.2020 11:17

No i to jest dobre podejście, widać że chlopak jest zmotywowany do jak najlepszej gry . Mam nadzieję, że worek z bramkami i asystami wkońcu się otworzy.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close