Raport z sobotnich meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 11.10.2020 01:43 / Ostatnia aktualizacja: 11.10.2020 15:31

Sobota przyniosła nam kilka występów zawodników The Blues na arenie międzynarodowej. Zapraszam na nasz codzienny raport z meczów reprezentacji.

Reprezentacja Hiszpanii pokonała reprezentację Szwajcarii 1:0 w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Całe spotkanie z ławki rezerwowych oglądał Kepa Arrizabalaga. Jedyną bramkę dla La Furia Roja zdobył Mikel Oyarzabal.

Antonio Rüdiger spędził na boisku pełne 90 minut i zaliczył asystę przy trafieniu Matthiasa Gintera. Timo Werner i Kai Havertz pojawili się na murawie w odpowiednio 80. i 93. minucie. Reprezentacja Niemiec pokonała reprezentację Ukrainy 2:1 w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Do siatki trafiali jeszcze Goretzka i Malinovsky.

W nocy z piątku na sobotę swoje spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata rozgrywała reprezentacja Brazylii. Canarinhos mierzyli się z reprezentacją Boliwii i wygrali ten mecz aż 5:0. Do siatki trafiali Firmino (dwukrotnie), Coutinho,  Marquinhos i Carrasco (gol samobójczy). Thiago Silva spędził na boisku 71 minut.