Fabregas: Dobrze wrócić do gry
Dodano: 22.09.2018 22:49 / Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 22:49Cesc Fabregas, który od meczu o Tarczę Wspólnoty przeciwko Manchesterowi City pozostawał kontuzjowany, przyznał, że to znakomite uczucie znowu być na boisku.
Hiszpan zaliczył swój pierwszy występ w tym sezonie w spotkaniu przeciwko PAOK-owi, w ramach rozgrywek Ligi Europy. Fabregas w wywiadzie podkreślił radość z powrotu do gry.
– Dobrze jest wrócić na boisko. Nie jestem jeszcze gotowy w 100 procentach, jednak miałem już osiem sesji treningowych z drużyną, na których ciężko pracowałem, by jak najszybciej być gotowym do gry. Jestem szczęśliwy.
Cesc wspomniał także o wspaniałej jego zdaniem atmosferze, panującej na stadionie w Salonikach.
– To nie był łatwy mecz, zdecydowanie. Kibice byli fantastyczni, granie w takich miejscach jest czymś nierealnym. Tą część mojej pracy kocham najbardziej – przyjeżdżasz tutaj, jesteś pod presją, a od kibiców bije niesamowita energia. Dlatego kochamy futbol, to była przyjemność tutaj zagrać.
Pomocnik wspomniał także o konieczności przedłużenia dobrej serii drużyny i maksymalnym skupieniu się na tym celu.
– Kiedy grasz w dany dzień, musisz być silny i skupiony na 100 procent, ponieważ jeśli nie masz tej koncentracji, wszystko może się zdarzyć. Po prostu próbujemy wykonywać swoją pracę – jesteśmy aktualnie w dobrej dyspozycji i musimy to utrzymać, musimy dalej grać dobrą piłkę, tak jak to robiliśmy do tej pory.
- Źródło: The 5th Stand
Francja - Hiszpania gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online za darmo z półfinału MŚ 2026
14.07.2026 11:02
OFICJALNIE: Andrey Santos na stałe przenosi się do Manchesteru United
13.07.2026 16:08
Raport z mundialu – ćwierćfinały
12.07.2026 07:54
OFICJALNIE: Jesse Derry wypożyczony do Sportingu
11.07.2026 20:15
The Athletic: Garnacho nie stawił się na okres przygotowawczy. Transfer coraz bliżej?
11.07.2026 17:36
Nie żyje Ken Bates
11.07.2026 15:41
Argentyna - Szwajcaria gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online za darmo (Ćwierćfinał MŚ 2026)
11.07.2026 09:41
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.