Skrót: Chelsea 6:0 Barnsley

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.09.2020 04:14 / Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 04:14

W meczu 3. rundy Carabao Cup Chelsea w bardzo pewnym stylu rozgromiła Barnsley 6:0. Zwycięstwo The Blues mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale nie udało im się wykorzystać kilku stuprocentowych okazji.

Podopieczni Lamparda rozpoczęli strzelenie w 19. minucie. Tammy Abraham pokonał bramkarza rywali po indywidualnym błędzie defensora rywali. Przed przerwą wynik podwyższył Kai Havertz, dla którego był to pierwszy gol w barwach Chelsea.

Po zmianie stron Niebiescy totalnie zdominowali rywali. Najpierw bramkę strzelił Ross Barkley, następnie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Havertz, dzięki czemu skompletował swojego pierwszego w karierze hat-tricka, a wynik spotkania ustalił rezerwowy Olivier Giroud.

Chelsea 6:0 Barnsley – skrót:

Źródło: You Tube