Raport z piątkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 04.09.2020 23:51 / Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020 23:51

Jesteśmy po drugim dniu zmagań na szczeblu reprezentacyjnym. Zawodnicy The Blues nie mieli dzisiaj zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, ale dzisiejszy wieczór był na pewno udany dla Calluma Hudsona-Odoia oraz Conora Gallaghera.

Reprezentacja Włoch podejmowała dzisiaj we Florencji reprezentację Bośni i Hercegowinę. Azzurri zremisowali to spotkanie 1:1, a obydwie bramki padły w drugiej połowie, Najpierw do siatki w 57. minucie trafił Edin Dzeko, a 10 minut później stan rywalizacji wyrównał Stefano Sensi. Jorginho przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

W meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21 reprezentacja Anglii pokonała aż 6:0 reprezentację Kosowa. Pełne 90 minut rozegrał Marc Guehi. 71 minut na boisku spędził Conor Gallagher, który zaliczył asystę przy bramce Nketiaha. W drugiej połowie na boisku zameldował się Callum Hudson-Odoi, który również zanotował ostatnie podanie przy bramce Ryana Sessegnona.