Alonso: Jesteśmy dobrze przygotowani

Autor: Dawid Mozol Dodano: 18.09.2018 11:19 / Ostatnia aktualizacja: 18.09.2018 11:19

Mimo napiętego terminarza w nadchodzących tygodniach, Marcos Alonso wierzy, że zarówno on jak i jego koledzy z zespołu są odpowiednio przygotowani by stawić temu czoła i utrzymać dotychczasową formę.

 

Przed kolejnym meczem ligowym, w którym Chelsea zmierzy się w derbach z West Hamem, drużynę czeka podróż do Grecji, by tam rozegrać mecz z miejscowym PAOK-iem w ramach rozgrywek Ligi Europy. Potem, pod koniec września The Blues zmierzą się jeszcze w dwóch starciach z Liverpoolem. Mimo to, według Marcosa Alonso drużyna jest odpowiednio przygotowana, by sprostać temu wyzwaniu.

 

– Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do rozgrywania dwóch spotkań w tygodniu. Oczywiście, będziemy musieli regenerować się bardzo szybko i ciężko trenować, by być gotowym na kolejne spotkania, jednak to nie jest coś do czego nie przywykliśmy. Mamy przed sobą wiele meczów, jednak gramy dobrze i mamy nadzieję utrzymać naszą dyspozycję.

 

– Przed nami jeszcze długa droga do zakończenia sezonu i za jest za wcześnie by wskazać kandydatów do tytułu. Wiele zespołów będzie walczyło o mistrzostwo; naszym celem również jest wygranie Premier League. Mamy wielu zawodników, którzy już wcześniej tego dokonali, gramy bardzo dobrze, jednak jak już mówiłem – jest za wcześnie, aby teraz o tym rozmawiać. Koncentrujemy się na każdym kolejnym meczu i staramy się dawać z siebie wszystko w każdych rozgrywkach.

 

 

 

Źródło: The 5th Stand

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close