
Telegraph: Everton czeka na decyzję Chelsea ws. Tomoriego
Dodano: 23.08.2020 18:53 / Ostatnia aktualizacja: 23.08.2020 18:59Mike McGrath z "The Telegraph" informuje, że Everton jest zainteresowany wypożyczeniem z Chelsea Fikayo Tomoriego. Carlo Ancelotti jest przekonany, że młody zawodnik stanowiłby wzmocnienie formacji defensywnej jego drużyny.
Frank Lampard wciąż nie podjął ostatecznej decyzji odnośnie kilku swoich defensorów. Wydaje się jednak, że jeden z obecnych stoperów The Blues pożegna się niebawem ze Stamford Bridge.
Sytuacja Fikayo Tomoriego nie jest do końca jasna. Młody Anglik jest chwalony za swoje występy, ale póki co nie może liczyć na regularną grę. Niewykluczone, że Chelsea zdecyduje się na wypożyczenie go do innego klubu, bo nie hamować jego rozwoju.
Ostatnio media informowały, że zainteresowanie wychowankiem The Blues wyraża francuskiego Rennes. "The Telegraph" dodaje, że chęć wypożyczenia Tomoriego zgłasza także Everton. Oba te kluby czekają na zielone światło ze strony Chelsea.
- Źródło: "The Telegraph"

Głosowanie na najlepszego zawodnika sierpnia!
02.09.2025 22:20
Chalobah: Dla mnie liczy się tylko drużyna i to, jak mogę pomóc
02.09.2025 21:25
The Athletic: Ostatnie 48 godzin okna transferowego w Chelsea było burzliwe i pełne zwrotów akcji
02.09.2025 18:50
Wrześniowa przerwa reprezentacyjna – kto otrzymał powołanie?
02.09.2025 14:59
The Athletic: Chelsea nie zdołała ani sprzedać, ani wypożyczyć Raheema Sterlinga i w tym roku raczej się to nie zmieni
02.09.2025 14:18
OFICJALNIE: Ishé Samuels-Smith wypożyczony do Swansea
02.09.2025 12:31
OFICJALNIE: Ronnie Stutter wypożyczony do Barnet
02.09.2025 12:15
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Ja bym mu nawet dał szansę. Przy boku Silvy może by się czegoś nauczył.
Powinien zostać wypożyczony skoro u nas nie pogra za dużo. Nie ma co hamować rozwoju chłopaka tym bardziej, że jest młody i musi dużo grać aby nabierać doświadczenia. Everton to moim zdaniem dobry kierunek na wypożyczenie.