Rozmyślania o niebieskich migdałach – Odcinek 10

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 17.08.2020 21:19 / Ostatnia aktualizacja: 30.08.2020 21:48

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

FanTheBlues
komentarzy: 3149
18.08.2020 11:15

kijozz,ale przecież ja nikomu nie każe i nie zmuszam żeby wchodzić na te moje linki i oglądać tych filmików,kto chce to wchodzi po prostu ogląda,a kto nie to nie i po kłopocie ;).Zresztą ci dziennikarze nie opowiadają tylko o samym Haverzie,tylko o różnych ciekawych transferach,do których może dojść.Co do opcji Odpowiedz,to tłumaczyłem tu już wielokrotnie,że u mnie nie ma takiej opcji przy komentarzach innych użytkowników,jest tylko u mnie Odpowiedz przy moim komentarzu,a u innych to już nie ma.Z pretensjami to już do administratora tej strony,dlaczego takiej opcji nie ma.Póki co muszę tak odpisywać.

FanTheBlues
komentarzy: 3149
18.08.2020 01:21

yarexq V2,ale mi się te filmiki na żywo same wyświetlają na głównej stronie YT,nie muszę ich wyszukiwać :D.Koleś ciekawie to wszystko o transferach opowiada,więc chciałem żeby inni też posłuchali co ma do powiedzenia.A tak ogólnie to ciężko się nie jarać takim zawodnikiem jak Havertz,jak go pozyskamy to będziemy mieli genialnego zawodnika na lata.do tego jeszcze wzmocnimy obronę i pozamiatamy całą ligę ;)

kijozz
komentarzy: 197
18.08.2020 07:08

My tu wrzucamy na stronę, gdy jakiś dobry dziennikarz poda jakąś informację o Havertzie i póki co w ostatnich dniach tego nie było ;) Najlepsi utrzymują po prostu od jakiegoś czasu, że ten deal dojdzie do skutku, Chelsea zapłaci zapewne około 90mln, tylko chcą jak najwięcej z tej kwoty zawrzeć w bonusach. Też śledzę youtuberów, a oni po prostu podają każdego co wspomni o czymś. Przykładowo The Athletic wczoraj już bardzo stonował te wszystkie głosy z ostatniego czasu, że dołączy do nas Dunk. Zresztą o Angliku pisało głównie The Sun, które nie jest zbyt poważane, nikt poważniejszy tego nie potwierdził. Na spokojnie ze wszystkimi plotkami. No i tak jak pisali Ci koledzy, używaj opcji "Odpowiedz" w komentarzach, to będzie mniejszy bałagan w dyskusjach ;)

FanTheBlues
komentarzy: 3149
17.08.2020 22:26

https://www.youtube.com/watch?v=e4hA4mbnntI

yarexq V2
komentarzy: 1791
18.08.2020 00:57

Ziom, musisz trochę wyluzować z tym Havertzem xD przyjdzie to przyjdzie, nie musisz obserwować każdego konta Chelsea na YT, wystarczy, że dasz followa Romano, Schirze, CFCDaily, oficjalnemu kontu Chelsea i będziesz świeżo z informacjami na jego temat. Gdyby coś, to mógłbyś też pisać na tych głównych newsach (w tym momencie o Willianie, a lajw czat magicznie zniknął, a szkoda) Co do samego odcinka, to polecam. Fajny podcaścik podczas którego można robić inne rzeczy. Nie ominąłem żadnego epizodu.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close