Skrót: Bayern 4:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 09.08.2020 08:22 / Ostatnia aktualizacja: 09.08.2020 08:22

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Chelsea przegrała z Bayernem Monachium aż 4:1. Z kolei w dwumeczu Bawarczycy zwyciężyli 7:1.

Na pierwszą bramkę w spotkaniu na Allianz Arena czekaliśmy 10 minut. Sędzia przyznał gospodarzom rzut karny po faulu Caballero na Lewandowskim, a sam poszkodowany zamienił jedenastkę na bramkę. Kilkanaście minut później Bayern podwyższył prowadzenie. Lewandowski mądrze odnalazł w polu karnym Perišicia, a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza Chelsea.

Chwilę przed przerwą The Blues zdołali strzelić bramkę kontaktową. Manuel Neuer odbił przed siebie piłkę, do której dopadł Tammy Abraham i błyskawicznie umieścił ją w bramce.

W drugiej połowie Bayern dołożył dwa kolejne trafienia. W 76. minucie bramkę strzelił Tolisso, a kilka minut później wynik ustalił Rober Lewandowski.

Bayern Monachium 1:4 Chelsea – skrót:

Źródło: You Tube