Raport z wypożyczeń Chelsea: Grało sporo naszych

Autor: Dodano: 16.09.2018 01:47 / Ostatnia aktualizacja: 16.09.2018 01:47

Jeden z obszerniejszych raportów, a to za sprawą rozgrywanych jednego dnia niemal wszystkich meczów w ligach angielskich. Kto się wybił, a kto zawiódł wczoraj na wypożyczeniach? Sprawdzamy!

Premier League

Newcastle United 1:2 Arsenal

Kenedy - Został wprowadzony z ławki rezerwowych w 69 minucie. Na początku notował straty i niecelne podania, ale kiedy ochłonął, zaczynał wykazywać się dobrą współpracą z kolegami z zespołu, parę razy jego podania potrafiły stworzyć zagrożenie na połowie rywala. Ocena: 6.2.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU NEWCASTLE UNITED 1:2 ARSENAL

La Liga

Valencia 0:0 Real Betis

Michy Batshuayi - Wszedł na boisko w 77 minucie. Jedyne co mu się udało, to zdobyć żółtą kartkę już w doliczonym czasie gry. Ocena: 6.3.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU VALENCIA 0:0 REAL BETIS

Championship

Milwall 1:1 Leeds United

Lewis Baker - Zastąpił Mateusza Klicha po upływie godziny regulaminowego czasu gry. Nie było to wejście smoka, mimo to napędzał akcje Leeds i z reguły podejmował trafne decyzje dotyczące posyłania piłek do swoich kolegów. Dużo gorzej szło mu w odnajdowaniu się w sytuacjach strzeleckich. Doszedł tylko do jednej takiej, a i tak ją zmarnował w dość spektakularny sposób. Ocena: 6.3.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU MILWALL 1:1 LEEDS UNITED

Hull 2:0 Ipswich Town

Todd Kane  - Zaczynał jako lewy pomocnik, gdzie w pierwszej połowie naprawdę szarżował aż miło na połowie Ipswich. Po zmianie, w której to zszedł Kingsley, został cofnięty do obrony, gdzie również trzymał solidny poziom i z kolei tym razem on nie pozwalał na rozwijanie się ataków rywali na swojej własnej połowie boiska. Wykonał najwięcej rzutów rożnych w tym meczu (4), z czego połowa trafiała do kolegów z zespołu. Ocena: 6.8.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU HULL 2:0 IPSWICH TOWN

Brentford 2:0 Wigan Athletic

Reece James - Cała prawa strona szwankowała u Wigan, Reece James nie był też wyjątkiem, chociaż można się było przyczepić do najmniejszej liczby błędów spośród piłkarzy grających po prawej stronie boiska. Był drugim w swojej drużynie pod względem posiadania piłki (5.6%), najlepszy jeśli chodzi o kontakty z piłką (63), przekłada się to również na pierwsze miejsce ex-equo w Wigan w liczbie podań (43, tak samo jak defensywny pomocnik Lee Evans), wygrał najwięcej pojedynków główkowych (4). To wszystko na tle swojej drużyny wygląda na dość imponujące liczby, ale po uwzględnieniu również statystyk rywala, nie jest już tak dobrze. Ocena: 6.3.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU BRENTFORD 2:0 WIGAN ATHLETIC

Bristol City 1-0 Sheffield United

Tomas Kalas - Jeden z lepszych piłkarzy w całym meczu, a już na pewno wśród obrońców Bristol. Zarządzał defensywą gospodarzy rozsądnie i mądrze taktycznie. Udało mu się nawet zablokować strzał lecący do pustej bramki i tym samym uratować czyste konto. Druga najlepsza ocena w meczu, trzeci w swojej drużynie czas posiadania piłki (5.2%), również trzeci z piłkarzy Bristol jeśli chodzi o celne podania (86%) i liczbę podań (51). Ocena: 7.5.

Jay DaSilva - Wyszedł w pierwszym składzie, grał dość solidnie, ale najmniej solidnie z całego pięcioosobowego monolitu defensywy Bristol. W 68 minucie był częścią podwójnej zmiany. Ogółem obiecujący debiut w pierwszym składzie. Ocena: 6.8.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU BRISTOL CITY 1:0 SHEFFIELD UNITED

Sheffield Wednesday 2:2 Stoke City

Michael Hector - Odnotujmy tylko jego występ, gdyż wszedł na boisko w 89 minucie i nie był w stanie niczego zaprezentować w tak krótkim czasie.

Blackburn Rovers 1:1 Aston Villa

Tammy Abraham - Rzadko dostawał piłkę od swoich kolegów z drużyny, ale gdy już ją miał, był naprawdę realnym zagrożeniem dla obrony Blackburn. Na pięć akcji, w których mógł oddać strzał, trzy z nich zakończyły się strzałami celnymi. Byli piłkarze z lepszymi debiutami, ale Tammy nie ma czego się wstydzić. Tym występem pokazał, że przyda się Aston Villi w walce o najwyższe miejsca Championship. Miał najwięcej wygranych pojedynków główkowych (7). Ocena: 7.1.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU BLACKBURN ROVERS 1:1 ASTON VILLA

Rotherham 1:0 Derby County

Mason Mount - Bardzo ostry mecz, w którym sypały się kartki, a on zarobił jedną z nich. W tym dość chaotycznym meczu dla Derby (Frank Lampard został odesłany na trybuny, a jego piłkarz Tom Lawrence w 58 minucie obejrzał czerwoną kartkę) Mason był jednym z jaśniejszych punktów przegranej drużyny. Zwłaszcza w ofensywie. Trzecia najwyższa ocena w swojej drużynie, najwięcej oddanych strzałów ze wszystkich piłkarzy (6), najwięcej udanych dryblingów (3). Ocena: 6.8.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU ROTHERHAM 1:0 DERBY COUNTY

League One

Coventry City 1:0 Barnsley

Dujon Sterling - Bardzo solidny mecz piłkarza Coventry. Doskonale układała mu się współpraca z lewym skrzydłowym Luke Thomasem. Zdarzył mu się jeden brzydki faul, ale bez konsekwencji.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU COVENTRY 1:0 BARNSLEY

AFC Wimbledon 2:3 Scunthorpe United

Ike Ugbo - Przyczynił się dość mocno do zwycięstwa swojej drużyny, strzelając bramkę na 1:3 w 52 minucie. To jego pierwszy gol w barwach Scunthorpe. Był bardzo aktywny na boisko, miał niejedną okazję, by swój dorobek bramkowy w tym meczu powiększyć.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU AFC WIMBLEDON 2:3 SCUNTHORPE UNITED

Newport 0:6 Yeovil Town

Nathan Baxter - W zasadzie oprócz jednej interwencji po rzucie wolnym, nie miał za wiele do roboty, o czym świadczy wynik spotkania.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU NEWORT 0:6 YEOVIL TOWN

Cheltenham Town 0:0 Crewe

Jacob Maddox - Lewa strona Cheltenham była najaktywniejsza, a to za sprawą właśnie Maddoxa. Raz po raz dośrodkowywał lub podawał do swoich kolegów z zespołu, ale Ci nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza rywali. W tym bezbramkowym remisie, jeden z najbardziej zapadających w pamięć piłkarzy.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU CHELTENHAM TOWN 0:0 CREWE

Serbska Super Liga

Proleter Novi Sad 0:1 Partizan Belgrad

Danilo Pantić - Autor tzw. 2 asysty przy jedynej bramce. To jego wysokie dośrodkowanie z końcowej linii boiska zapoczątkowało bramkową sytuację. Pod koniec meczu w sytuacji 3 na 1, to on wykańczał akcję strzałem, ale nie pokonał bramkarza. Zmieniony w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Źródło: whoscored.com