Agent: Nie było żadnego kontaktu z Sarrim

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.08.2020 20:27 / Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 20:27

W ostatnim czasie część piłkarskich mediów sugerowała, że latem Jorginho może wrócić pod skrzydła Maurizio Sarriego. Włoski pomocnik mógłby przenieść się do Juventusu, ale jego agent zapewnia, że jak na razie nie odbyły się w tej sprawie żadne rozmowy.


Joao Santos, agent pomocnika Chelsea, został niedawno zapytany, czy Maurizio Sarri kontaktował się z nim ws. Jorginho.


– Sarri nigdy nie dzwonił osobiście do Jorginho, żeby rozmawiać o Juventusie – odparł pełnomocnik reprezentanta Włoch. Wiem, jakie pojawiają się plotki, ale nigdy nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z Sarrim czy dyrektorem sportowym Juventusu Fabio Patricim.


– Kiedy Patrici i Marina Granowskaja osiągną porozumienie, jeśli uda im się to zrobić i tylko wtedy, będziemy mogli rozmawiać na ten temat.


– Wszyscy wiedzą, że między Sarrim a Jorginho jest mocna więź, gdyż przez pięć lat pracowali razem. Byłbym hipokrytą, gdybym temu zaprzeczył, ale jednocześnie chciałbym wam przypomnieć, że kontrakt Jorginho z Chelsea jest ważny jeszcze przez trzy lata – dodał Joao Santos.

Źródło: "The Telegraph"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close