Młoda reprezentacja Afryki zagra z legendami Chelsea

Autor: Dawid Małek Dodano: 13.09.2018 20:04 / Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 20:07

Młode talenty z takich państw jak Ghana, RPA, Zambia i Zimbabwe, zostały wyselekcjonowane do utworzenia drużyny jedenastki Afryki i zagrają przeciwko legendom Chelsea. Zanim młodzi zawodnicy wygrali podróż na Stamford Bridge, w okresie wakacji przechodzili szereg testów, które ostatecznie wyselekcjonowały najlepszych. 

 

Africa XI przybyła w środę do Londynu, a spędzili go zwiedzając Stamford Bridge, prezentując koszulki ze swoim nazwiskiem w szatni Chelsea i grając turniej w FIFA. 

 

Dziś natomiast spędzili go na boisku treningowym w Cobham. Trenerzy z Chelsea Foundation przeprowadzili z afrykańskimi piłkarzami sesję treningową. Spotkali się też z kilkoma piłkarzami pierwszego składu Chelsea: Victora Mosesa, Davida Luiza i N'Golo Kante, którzy udzielali swoich rad, mających pomóc w rozwoju swoim młodszym kolegom.

 

Jutro natomiast zagrają przeciwko prowadzonej przez Eddiego Newtona przeciwko drużynie legend Chelsea, w której zagrać mają m.in.: Celestine Babayaro, Michael Essien, Dennis Wise. 

 

To ogromna szansa pokazania się dla zwycięzców tej selekcji. Być może wśród nich jest nowy Babayaro, Essien, Mikel, Moses czy Drogba. 

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close