Skrót: Sheffield 3:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 11.07.2020 21:22 / Ostatnia aktualizacja: 12.07.2020 06:14

Po bardzo słabym spotkaniu Chelsea przegrała na wyjeździe z Sheffield United 3:0. The Blues popełnili wiele poważnych błędów i nie byli w stanie nawiązać walki z bardzo dobrze grającymi rywalami.

W zasadzie wszystkie bramki dla Szabli padły po błędach defensywy Niebieskich. W pierwszej połowie Arrizabalagę pokonali McGoldrick i McBurnie, a po przerwie wynik ustalił McGoldrick. Chelsea nie była w stanie strzelić choćby bramki honorowej i miała wielkie trudności ze stwarzaniem sobie klarownych okazji.

Sheffield United 3:0 Chelsea – skrót:

Źródło: You Tube