Rudiger: Byliśmy bardzo zadowoleni, że Ziyech i Werner dołączą do naszej drużyny

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 09.07.2020 16:26 / Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 16:26

Antonio Rudiger oraz Kepa Arrizabalaga wypowiedzieli się na temat dwóch nowych nabytków Chelsea, Timo Wernera oraz Hakima Ziyecha. Rudiger i Kepa nie kryli podekscytowania i wierzą, że nowi zawodnicy będą mieć wielki wpływ na grę zespołu Chelsea w przyszłym sezonie.

 

Rudiger:

– Oczywiście, że byliśmy bardzo zadowoleni, gdy dowiedzieliśmy się, że Ziyech oraz Werner dołączą do nas. Obydwaj są bardzo dobrymi piłkarzami. Ziyech bardzo dobrze grał w Ajaksie i widzieliśmy to w Lidze Mistrzów, szczególnie w zeszłym sezonie, gdzie wspaniale się zaprezentował.

 

– Byłem szczęśliwy, że Werner będzie dla nas grać, ponieważ znam go z czasów gry w VfB Stuttgart i z występów w reprezentacji Niemiec. Wiem, jak dobrym jest piłkarzem i co wniesie do naszej drużyny. Mam nadzieję, że uda mu się szybko zaaklimatyzować się w zespole i pokaże swoją jakość, ponieważ to będzie dla niego zupełnie nowe doświadczenie.

 

Kepa:

– Cały nasz skład jest na bardzo wysokim poziomie. Na papierze mamy fantastyczną grupę zawodników. Ziyech oraz Werner pokazali już, że mogą rozegrać świetne spotkania, a ich statystki mówią same za siebie. Następny sezon wygląda bardzo obiecująco.

 

– Miejmy nadzieję, że nowi zawodnicy pomogą nam ulepszyć to, czego udało nam się dokonać w tym sezonie. Mam nadzieję, że Werner i Ziyech wzmocnią naszą drużynę i poprawią naszą grę. Razem jako grupa, będziemy mogli ciężko pracować i osiągać nasze cele, które sobie postawimy w przyszłym sezonie, a będą one wysokie.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close