Telegraph: Chelsea rozważy wypożyczenie Kepy. Są chętni!

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 02.07.2020 23:48 / Ostatnia aktualizacja: 02.07.2020 23:49

The Blues nie mają żadnych szans na odzyskanie kwoty 71,6 milionów funtów, które zapłacili za ówczesnego 23-latka z Athleticu Bilbao. Zdaniem Matta Lawa z "The Telegraph", Chelsea może spróbować wypożyczyć Baska i pokryć odpowiedni procent jego tygodniówki. Najbardziej prawdopodobną opcją jest powrót Arrizabalagi na Półwysep Iberyjski, bowiem zainteresowanie jego usługami wykazują hiszpańskie zespoły (konkretnych nazw drużyn nie podano).

 

Środowe spotkanie z West Hamem, Hiszpan zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych. Trzy wpuszczone bramki przeciwko drużynie broniącej się przed spadkiem na pewno dadzą Lampardowi do myślenia, a ten, przy nazwisku Kepy, może zdecydować się postawić kolejny minus, których nadmiar może zadecydować o jego letniej przeprowadzce ze Stamford Bridge.

 

Wypożyczenie Baska będzie zależało od tego, czy Chelsea uda się dojść do porozumienia z potencjalnym nowym pracodawcą bramkarza, z którym The Blues będą musieli ustalić podział procentowy tygodniówki wychowanka drużyny z Bilbao.

 

Wypożyczenie Kepy mogłoby zrobić miejsce między słupkami londyńczyków dla nowego bramkarza. O ile nazwisko potencjalnego kandydata nie jest jeszcze znane, to Chelsea dysponuje Petrem Čechem na pozycji dyrektora sportowego, który może pomóc Frankowi Lampardowi w znalezieniu nowego golkipera. Obaj panowie zdają sobie sprawę z tego, że pomimo ogromnego talentu, 25-latek już pewnego poziomu umiejętności nie przeskoczy.

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

MarJanusz
komentarzy: 59
03.07.2020 11:45

Oddać go, ale najlepiej za hajs, nawet 30 milionów będzie spoko i brać Onane za tyle samo i gorzej raczej nie będzie

CFCHeadunter
komentarzy: 3
03.07.2020 10:27

Sprzedać tego darmozjada do polskiej okręgówki.

grzybeek
komentarzy: 73
03.07.2020 01:08

może będzie silniejszy były takie akcje już że osiągali wysokie formy i wypożyczenia były na plus

yarexq V2
komentarzy: 856
03.07.2020 00:38

Na miejscu Chelsea bym go sprzedał od razu, nawet za 15 czy 10 mln. Szkoda marnować na niego czasu, wydymaliśmy siebie nawzajem z tą ceną, nie ma możliwości - musimy iść dalej i się go pozbyć. Kupa umysłowo nie dorósł do gry w PL.

eGzid
komentarzy: 250
03.07.2020 00:33

No trzeba przyznać, że srogo przepłacony grajek. Nie mamy wyjścia, musimy pozyskać kogoś drożej, żeby zepchać Baska z topu najdroższych transferów. Nie możemy sobie pozwolić, żeby tak szlachetne miejsce zajmował niewypał ;)

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close