Skrót: Chelsea 2:1 Manchester City

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.06.2020 06:47 / Ostatnia aktualizacja: 26.06.2020 06:49

W czwartkowy wieczór Chelsea zrobiła milowy krok w stronę awansu do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów pokonując na swoim stadionie Manchester City 2:1.

W ostatnim kwadransie pierwszej połowy The Blues wyszli na prowadzenie po solowej akcji Christiana Pulisicia. Po zamianie stron gości zaczęli grać szybciej i udało im się doprowadzić do wyrównania po uderzeniu Kevina De Bruyne z rzutu wolnego.

The Blues nie zamierza się poddawać i w 78. minucie wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Willian. Dzięki tej wygranej podopieczni Franka Lamparda umocnili się na czwartej pozycji w tabeli, a ich strata do trzeciego Leicester wynosi zaledwie jeden punkt.

Chelsea 2:1 Manchester City – skrót:

Źródło: You Tube