Nagelsmann: Jestem realistą i wiem, że Timo może od nas odejść
Dodano: 14.06.2020 20:33 / Ostatnia aktualizacja: 14.06.2020 21:56Trener RB Leipzig ma świadomość, że w nadchodzącym sezonie w jego zespole może zabraknąć Timo Wernera. Julian Nagelsmann dodał jednak, że jak na razie transfer bramkostrzelnego napastnika do Chelsea nie został sfinalizowany.
W obecnym sezonie Timo Werner jest podstawowym zawodnikiem RB Leipzig. W 42 meczach we wszystkich rozgrywkach 24-latek strzelił 31 bramek i wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy oglądać go na boiskach Premier League.
– Żaden transfer nie może cię oderwać od rzeczywistości, trzeba to sobie uświadomić. Jestem trenerem, który ma realistyczną wizję i marzenia – przyznał Julian Nagelsmann.
– Jestem świadomy, że ten czy inny bardzo utalentowany zawodnik odejdzie od nas. To nie jest niezależne od nas i musimy szukać nowych piłkarzy, którzy będą w stanie podążać tymi wielkimi śladami. Nie wydaje mi się, by w przyszłym sezonie Timo Werner nadal był w naszym klubie – dodał trener RB Leipzig.
- Źródło: Sport1
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Po zakończeniu rozgrywek Bundesligi to się wydarzy.
Jak nie się Werner nie rozmysli?..
Chociaż może już umowa jest podpisana pomiędzy Chelsea a nim?
Z drugiej strony bez testów nie realne to jest,klub by nie podpisał umowy z nim w taki sposób.
Niech już Werner przyjeżdża do Londynu na te testy medyczne i możemy robić w końcu Oficjalkę ;)
taa ;D