Owen: Werner przypomina mi Torresa

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 10.06.2020 07:05 / Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 07:05

Michael Owen dostrzega podobieństwo stylu gry Timo Wernera do stylu prezentowanego niegdyś przez Fernanda Torresa. Anglik uważa, że Werner odnajdzie się w Premier League i da Chelsea wiele bramek.


W tym tygodniu ma nastąpić oficjalne potwierdzenie transferu Timo Wernera do Chelsea. Niemiec ma być dużym wzmocnieniem formacji ofensywnej The Blues, a Michael Owen wierzy w jego potencjał.


– Werner ma bardzo dobre statystyki, prawda? Pamiętajmy, że nie gra w słabej lidze. Bundesliga to bardzo silna liga więc będzie mógł przełożyć te liczby na Premier League – uważa Michael Owen.


– Na poziomie reprezentacji Werner radzi sobie równie dobrze. Oglądałem jego grę bardzo uważnie po wznowieniu rozgrywek i pokazywał dużą szybkość, umiejętność schodzenia do środka, świetne rajdy z piłką i nastawienie na bramkę rywala.


– Gra Wernera przypomina mi styl Fernando Torresa. Nie grają dokładanie tak samo, ale Torres charakteryzował się tym, że po pierwszym kontakcie z piłką ruszał na bramkę. Podoba mi się taki styl.


– Jestem przekonany, że Liverpool chciał sprowadzić Wernera, ale nie mógł sobie na to pozwolić ze względów finansowych, ponieważ wiemy, w jakim miejscu znalazł się obecnie świat – dodał były reprezentant Anglii.

Źródło: Metro

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

yarexq V2
komentarzy: 1752
10.06.2020 17:33

To była pochwała? :D

+
0
KawkieHerbatkie
komentarzy: 254
10.06.2020 09:32

O nie...

+
0
Drogba23
komentarzy: 105
10.06.2020 17:24

Torres w formie dla mnie obok Drogby był najlepszym napastnikiem i Owenowi myślę, że chodzi o właśnie ten okres z kariery Torresa.

+
0

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close