Nagelsmann: Werner nie ma problemów z koncentracją

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 08.06.2020 10:23 / Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 17:51

W minioną sobotę wiele osób ze szczególną uwagą obserwowało występ Timo Wernera w meczu z Paderborn. Niemiec co prawda nie wpisał się na listę strzelców, ale jego trener, Julian Nagelsmann, zapewnia, że Niemiec jest w dobrej dyspozycji i nie ma problemów z koncentracją.


Transfer Timo Wernera do Chelsea ma już być na ostatniej prostej, a w tym tygodniu może nastąpić oficjalne potwierdzenie całej transakcji. Niektórzy twierdzą, że te zawirowania nie wpływają najlepiej na zawodnika RB Leipzig.


– Nie, plotki nie wpływają na postawę Timo, cały czas jest bardzo skoncentrowany i ciężko pracuje na boisku, co zauważył trener Paderbornu – przyznał Julian Nagelsmann.


– W tym sezonie Timo strzelił ogółem już 32 lub 33 bramki. W ostatnim meczu zmarnował kilka okazji, ale asystował przy trafieniu Patrika Schicka. Myślę, że mógłby wykorzystać jedną ze swoich dwóch wielkich okazji, ale to nie ma nic wspólnego z szumem medialnym wokół jego osoby. Timo zna to uczucie od 14. roku życia – dodał trener RB Leipzig.

Źródło: GOAL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Chelsea ?
komentarzy: 629
08.06.2020 11:38

Czekamy Timo

+
0

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close