Call of International Duty: Tym razem Jorginho nie uratował Włochów

Autor: Dodano: 11.09.2018 01:32 / Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 01:32

Dzisiejszy raport reprezentacyjny skupia się tylko na dwóch meczach, w dodatku przegranych z perspektywy naszych piłkarzy. Czyniąc dziennikarski obowiązek a zarazem tradycji zadość, przedstawiamy wam raport piłkarzy Chelsea z meczów reprezentacyjnych w dniu 10 Września.

Liga Narodów, Liga A, Gr.3

Portugalia 1:0 Włochy

Jorginho - Był jedynym graczem z pola, który wystąpił w pierwszym składzie Włoch zarówno w meczu z Polską, jak i Portugalią. Potwierdził taką decyzję Manciniego tym, że był jednym z najlepszych, jak nie najlepszym, piłkarzy po stronie włoskiej. Jemu też zdarzały się proste błędy i straty, ale powiedzenie, że to on trzymał grę Włoch w ryzach nie jest na wyrost. Trzeci wynik jeśli chodzi o posiadanie piłki wśród wszystkich piłkarzy (6.2%), ex-equo drugie miejsce z Pepe jeżeli chodzi o kontakty z piłką (80), drugi procent skutecznych podań w swoim zespole (87%), a najlepszy wynik z włoskiej reprezentacji w kategorii całkowitej liczby podań (61), liczba przechwytów:6. Ocena: 7.4.

Emerson Palmieri - Wszedł na ostatnie 16 minut meczu. Jego nerwowość i niepewność można zrzucić na fakt, że był to debiut w barwach narodowych Włoch, ale podania, którymi potrafił uraczyć w ofensywie dają nadzieję, że nie jest to jego ostatnie spotkanie w reprezentacji. Ocena: 6.4.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU PORTUGALIA 1:0 WŁOCHY

Mecz towarzyski

Rosja 5:1 Czechy

Tomas Kalas - Uniesiona falą sukcesu na ostatnim mundialu, Rosja nie dała szans Czechom, w której to reprezentacji, przez pierwszą połowę grał Tomas Kalas. Jego występ był bezbarwny, a schodząc do szatni po pierwszej połowie było już 3:0 dla Rosji.

ZOBACZ -> SKRÓT MECZU ROSJA 5:1 CZECHY

Źródło: whoscored.com