RMC Sport: Zouma ponownie trafi pod skrzydła Mourinho?

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 04.06.2020 22:51 / Ostatnia aktualizacja: 04.06.2020 22:51

Autor w miarę solidnego sezonu w barwach Chelsea może po sześciu latach definitywnie opuścić Stamford Bridge, na rzecz lokalnego rywala. Zainteresowanie usługami 25-latka wyraża bowiem Tottenham, który rozpatruje Francuza jako jedną z opcji wzmocnienia swojej defensywy na przyszły sezon, informuje "RMC Sport".

 

Środkowy obrońca The Blues jest jednym z francuskich zawodników, którym należy się przyglądać podczas zbliżającego się okienka transferowego. Pomimo rozegrania 33 spotkań w niebieskich barwach w tym sezonie, Kurt Zouma nie może być pewny swojej pozycji w klubie z zachodniej części Londynu w przyszłym sezonie. Przeprowadzka środkowego obrońcy na północ stolicy jest o tyle możliwa, że obecnym szkoleniowcem Kogutów jest nie kto inny jak José Mourinho, który latem 2014 roku sprowadził Kurta Zoumę na Stamford Bridge z francuskiego AS Saint-Étienne.

 

Według "RMC Sport", Zouma jest jednym z pięciu kandydatów do zastąpienia Jana Verthongena, który latem najprawdopodobniej opuści Tottenham Hotspur Stadium jako wolny zawodnik. Chelsea może być skłonna do sprzedaży swojego obrońcy, jeżeli otrzyma satysfakcjonującą ofertę. 

Źródło: RMC Sport

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close