SPORT BILD: Rüdiger stara się namówić Wernera na transfer do Chelsea
Dodano: 29.05.2020 09:18 / Ostatnia aktualizacja: 29.05.2020 09:21Zdaniem niemieckiego dziennikarza "SPORT BILD" Christiana Falka, Antonio Rüdiger stara się przekonać Timo Wernera do transferu na Stamford Bridge. Obaj zawodnicy są przyjaciółmi za czasów gry w VfB Stuttgart.
Angielski poker z udziałem 24-letniego Niemca trwa w najlepsze. Mimo wczorajszych doniesień Falka, który podał, że żaden z trzech zainteresowanych klubów nie jest skory do zapłacenia klauzuli wykupu piłkarza, opiewającej na 55 milionów euro, to najwyraźniej Chelsea nie zrezygnowała z walki o podpis napastnika Byków.
Zamieszany w negocjacje między obiema drużynami ma być Antonio Rüdiger, który występował z Timo Wernerem przez dwa lata w VfB Stuttgart, a później w reprezentacji Niemiec. Dwaj zawodnicy zdążyli nawiązać między sobą przyjacielską relację, która teraz może okazać się kluczowa, jeśli były obrońca AS Romy zdoła przekonać swojego rodaka do przenosin do zachodniej części Londynu. Priorytetem najlepszego strzelca drużyny RB Leipzig wciąż pozostaje Liverpool, ale kto wie co wydarzy się, jeśli The Reds, dotknięci kryzysem gospodarczym, nie będą w stanie sfinansować jego transferu na Anfield Road.
- Źródło: SPORT BILD
BBC: Chelsea słabnie, a kibice czekają na trofea
11.12.2025 19:16
Daily Mail: Chelsea o krok od pozyskania Mohameda Zongo
11.12.2025 16:42
Foot Mercato: Mychajło Mudryk może wrócić do gry już na początku 2026 roku!
11.12.2025 16:27
João Pedro: Pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele
10.12.2025 20:10
Skrót: Atalanta BC 2:1 Chelsea FC
10.12.2025 04:23
Składy: Atalanta BC vs. Chelsea FC
09.12.2025 19:49
Garnacho: Wiem, że muszę pomagać w defensywie, jeśli chcę grać
09.12.2025 16:26
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
aktywować klauzulę ! B.proszę
Werner wydaję być się idealnym wzmocnieniem ofensywy dla nas patrząc na to czego potrzebujemy. Napastnik który może grać na szpicy ale radzi też sobie z boku, szybki i z dobrym wykończeniem. Za takie pieniądze nikogo lepszego nie znajdziemy
Z tych wszystkich graczy z którymi jesteśmy łączeni brakuje mi stopera. Pojawiał się tylko Gabriel z Lille. Ale zakładając pozyskanie Wernera, Tagliafico i Benrahme to i tak super wzmocnienia. Tylko czekać na konkrety.
Kurna, jakby się udało kupić Wernera + Tagliafico i by się sprawdzili....