Joao Santos: Jeśli pojawi się dobra oferta, Jorginho może odejść z Chelsea

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 28.05.2020 14:13 / Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 14:17

Agent Jorginho twierdzi, że Chelsea mogłaby sprzedać jego klienta, jeśli na pojawi się odpowiednio wysoka oferta pieniężna i ujawnia, że skontaktowały się z nim dwa najlepsze kluby europejskie.

 

Obecna umowa Włocha obowiązuje jeszcze trzy lata, ale wciąż pojawiają się spekulacje na temat powrotu Jorginho do Serie A.

 

– Jeśli zapytasz mnie, czy Sarri lubi Jorginho, to odpowiem, że tak, ze względu na ich wspólną historię. Nie mogę powiedzieć nic o rynku transferowym, ponieważ obecnie nie mam z nikim kontaktu. Jorginho ma umowę z Chelsea, która będzie obowiązywała jeszcze trzy lata i czuje się w tym klubie dobrze. Jeśli jednak pojawi się wystarczająco dobra oferta, możemy dojść do porozumienia – powiedział Joao Santos.

 

– W tym temacie skontaktowały się ze mną dwa najlepsze kluby europejskie i nie są to włoskie drużyny – dodał.

 

Santos został następnie zapytany o to, dlaczego żaden włoski klub nie rywalizował z Chelsea o zakontraktowanie Jorginho dwa lata temu, kiedy Włoch był jeszcze zawodnikiem Napoli.

 

– Było to trudne, biorąc pod uwagę fakt, że włoskie kluby miałyby ciężko przebić ofertę Chelsea. W tym przypadku, włoskie drużyny są na straconej pozycji.

Źródło: Football Italia

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close