Brat Bogi: Nie znam zamiarów Chelsea wobec Jérémiego

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 21.05.2020 21:35 / Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 12:13

Jednocześnie brat i agent Jérémiego Bogi, Daniel, potwierdził, że pomimo tego, że Chelsea ma prawo do pierwokupu zawodnika Sassuolo, to wszczął wstępne rozmowy z przedstawicielami Atalanty oraz Napoli, którzy chcą wykorzystać potencjalną niechęć działaczy The Blues do wpłacenia klauzuli wynoszącej 16 milionów euro, by przywrócić swojego wychowanka z powrotem na Stamford Bridge.

 

W wywiadzie dla Calciomercato.com, brat piłkarza zapytany o zamiary Chelsea wobec 23-letniego skrzydłowego odpowiedział:

 

– W tej chwili naprawdę nie wiem. Rozmawiałem z Napoli, Atalantą i innymi europejskimi zespołami. Nie miałem jeszcze kontaktu z przedstawicielami Milanu, więc nie wiem, czy doniesienia o ich potencjalnym zainteresowaniu Jérémiem są prawdziwe. Zawsze musimy patrzeć na proponowany projekt sportowy, ale Milan to wielki klub i zawsze może być interesujący.

Źródło: Calciomercato.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close