Tomori otwarty na transfery obrońców
Dodano: 18.05.2020 13:55 / Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020 13:55Fikayo Tomori przyznał, że nie ma nic przeciwko wzmocnieniom linii defensywnej Chelsea. Młody obrońca zauważył, że przyjście nowych zawodników pomoże jego drużynie w dalszym rozwoju.
Jeszcze rok temu nikt nie spodziewał się, że Fikayo Tomori zaliczy tyle występów w podstawowym składzie "The Blues". Pomogło mu w tym odejście Davida Luiza, jednak w klubie pozostali tacy zawodnicy jak Antonio Rudiger, Andreas Christensen, Kurt Zouma czy Cesar Azpilicueta, z którymi musiał walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Pomimo silnej pozycji w drużynie prowadzonej przez Franka Lamparda, Tomori pozytywnie zapatruje się na potencjalne transfery obrońców.
– Rywalizacja o miejsce w składzie pozwala drużynie się rozwinąć, bo każdy chce grać. Wiesz, że aby w następnym meczu znaleźć się w wyjściowej jedenastce, musisz prezentować się lepiej od osoby, która aktualnie pełni rolę podstawowego zawodnika.
– Kiedy wreszcie otrzymasz szansę, musisz prezentować taki poziom, aby utrzymać swoje miejsce. Jeśli błyszczysz na treningach, otrzymasz szansę na grę w pierwszym składzie, a jeśli dodatkowo dobrze prezentujesz się na boisku, to je utrzymasz. Taka przyjazna rywalizacja i duch walki może przynieść tylko korzyści.
- Źródło: Goal.com
BBC: Przyszłość Andreya Santosa w Chelsea pod sporym znakiem zapytania
03.07.2026 17:16
OFICJALNIE: Real Madryt dementuje rzekome zainteresowanie kupnem Enzo Fernándeza
03.07.2026 10:31
Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (1/16 finału MŚ 2026)
03.07.2026 08:58
Pięć faktów o Marco Palestrze
03.07.2026 07:35
Agent Enzo Fernándeza: Badamy możliwości odejścia z Chelsea
02.07.2026 19:14
Palestra: Cieszę się, że to Xabi Alonso będzie moim trenerem
02.07.2026 17:17
OFICJALNIE: Joseph Wheeler-Henry piłkarzem Brentford
02.07.2026 16:48
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
To dobrze, jak już jest zgoda Tomoriego, to zarząd może ruszać na zakupy :D
I za niedługo ogłaszają transfer Magalhaesa czy tam Romagnoliegio :D