Rudiger: Rok temu po stracie piłki musieliśmy się cofać, teraz atakujemy

Autor: Dodano: 09.09.2018 03:07 / Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 03:07

Obrońca Chelsea, Antonio Rudiger powiedział, że woli pozytywną piłkę nożną nowego trenera The Blues, Maurizio Sarriego od jego poprzednika, Antonio Conte, ale nadal jest zaskoczony świetnym startem w Premier League.

 

Niemiec rozpoczynał każde spotkania w pierwszym składzie pod wodzą Sarriego, w duecie z Davidem Luizem.

 

– Grałem we Włoszech dla Romy, więc znałem sposób,w  jaki menedżer lubi się bawić i to było coś co lubiłem. Teraz trener wymaga od nas wysokiego pressingu po stracie piłki. Rok temu robiliśmy zupełnie odwrotnie, po stracie od razu się cofaliśmy. 

 

– Teraz jest inaczej. Stwarzamy sobie wiele okazji. Przede wszystkim menedżer lubi grać obrońcami - mamy przetrzymywać piłkę i rozgrywać. Pokazałem, że potrafię to robić. To trener, który nigdy nie jest zadowolony z meczów. Zawsze chce coś poprawić, a to sprawia, że stajesz się lepszym piłkarzem.

 

– Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że tak dobrze zaczęliśmy, ponieważ N'Golo czy Eden mieli Puchar Świata i wrócili późno do Cobham. Pomimo tego są w świetnej formie i to jest imponujące.

Źródło: Daily Mail

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close