Willian zawodnikiem sezonu w Chelsea według Sky Sports

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 26.04.2020 16:38 / Ostatnia aktualizacja: 26.04.2020 16:38

Sky Sports wybrało najlepszych zawodników każdego klubu Premier League w trwającym, choć zawieszonym, sezonie ligowym. Dziennikarze brytyjskiej stacji uznali, że najlepszym piłkarzem The Blues w tym sezonie był Willian.

 

Oto argumentacja wyboru brazylijskiego skrzydłowego podana przez Sky Sports.

 

"Willian miał bezpośredni udział w ostatnich dwóch golach Chelsea przed wymuszonym przerwaniem sezonu Premier League. I zważywszy na to, że mamy obecnie czas refleksji w wyższym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej, Frank Lampard powinien poważnie rozważyć przedłużenie z 31-latkiem kontraktu, który wygasa tego lata. Willian był najbardziej kreatywnym zawodnikiem Chelsea w tym sezonie, asystując przy pięciu golach i tworząc 51 szans dla swoich kolegów. Jest również jednym z trzech najczęściej dryblujących i uderzających na bramkę piłkarzy Chelsea, i to wszystko pomimo tego, że rozegrał tylko 74 procent możliwych minut. Pomimo tego, że Lampard zbudował swoją drużynę na młodych talentach, z pewnością wciąż znalazłoby się miejsce dla kogoś doświadczonego, szczególnie dla kogoś z tak dobrymi statystykami jak Willian."

Źródło: Sky Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close