Willian: Nie prowadzę już z Chelsea rozmów w sprawie nowej umowy

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 04.04.2020 17:35 / Ostatnia aktualizacja: 04.04.2020 17:35

Od dłuższego czasu wiadome jest, że osiągniecie porozumienia w sprawie nowego kontraktu Brazylijczyka z klubem ze Stamford Bridge jest dalekie od osiągnięcia. 31-latek wypowiedział się na temat swojej bieżącej sytuacji kontraktowej.

 

Brazylijczyk spodziewa się, że latem może opuścić Chelsea, po tym jak klub z zachodniego Londynu jasno dał mu do zrozumienia, że zaoferowanie mu trzyletniej umowy jest niemożliwe. Skrzydłowy, który w 2013 roku trafił na Stamford Bridge z Szachtaru Donieck, pierwotnie miał zamienić drużynę Mistrzów Ukrainy na prowadzony wówczas przez Andre Villasa-Boasa Tottenham. Obecnie drużyna Kogutów wymieniana jest jako faworyt do pozyskania 31-latka na zasadzie wolnego transferu.

 

W rozmowie z brazylijskim "Expediente Futebol", Willian przyznał, że chociaż kocha Chelsea, to spodziewa się opuścić klub po wygaśnięciu kontraktu:

 

– Napisałem tu naprawdę piękną historię, mam szczególne przywiązanie do ludzi tu pracujących oraz fanów, bardzo się z nimi zżyłem. Wszyscy wiedzą, że mój kontrakt wygasa za kilka miesięcy, a porozumienie w sprawie nowej umowy jest ciężkie do osiągnięcia. To będzie dla mnie trudne, by przedłużyć mój kontrakt z Chelsea, ponieważ klub zaoferował mi dwuletni kontrakt, a ja poprosiłem o trzyletnią umowę i na tym skończyły się rozmowy. Nie rozmawialiśmy już więcej na ten temat. Trzy lata - Chelsea powiedziała, że to niemożliwe, więc teraz pojawia się problem, ale nic nie jest niemożliwe do zrobienia.

 

Willian przyznał wcześniej, że gdyby miał opuścić Chelsea, to ma nadzieję na pozostanie w Anglii.

 

 

Źródło: Evening Standard

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Pogromca
komentarzy: 26
05.04.2020 10:50

2 letni kontrakt to dobra opcja dla 31 latka, a ten chce 3 letni. Jak pójdzie do innego klubu PL to powinien być wygwizdywany przy każdej okazji. A mówił, że tak bardzo lubi grać w Chelsea ehh srać na te wszystkie zapewnienia graczy, bo zawsze na końcu chodzi o super kontrakty, często przesadnie drogie.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close