L'Arena: Chelsea szykuje ofertę za Marasha Kumbullę

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 28.03.2020 18:23 / Ostatnia aktualizacja: 28.03.2020 18:23

Jak podaje regionalny, wydawany w Weronie, dziennik "L'Arena", Chelsea dołącza się do walki o środkowego obrońcę Hellasa Werona, Marasha Kumbullę.

 

The Blues mają być gotowi zbliżyć się do wyceny zarządu klubu z Werony i zaoferować za młodego stopera 25 milionów euro. Co więcej, do Albańczyka, by porozmawiać o ewentualnej przeprowadzce do Londynu, dzwonić miał już Jorginho, który występował w Hellasie w tym samym czasie, gdy Kumbulla był jeszcze piłkarzem drużyn młodzieżowych tego klubu.

 

Albańczyk z włoskim paszportem jest wychowankiem Hellasa i wzbudza duże zainteresowanie czołowych klubów Serie A. Już w styczniu jego transfer chciał zapewnić sobie Inter Mediolan. Aktualnie to właśnie klub z Giuseppe Meazza jest faworytem w walce o 20-latka.

 

Kumbullą interesuje się też wicelider włoskiej ekstraklasy, Lazio. Faworytem jest jednak Inter, który byłby gotów zaoferować Hellasowi w zamian Eddiego Salcedo (przebywającego obecnie na wypożyczeniu w Hellasie) i Federico Di Marco, co czyni ofertę nerazzurrich najbardziej atrakcyjną.

 

Jak twierdzi "L'Arena", bardzo możliwe, że Kumbulla nie zagra już więcej w klubie swojego dzieciństwa. Szanse na dokończenie sezonu z powodu pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2) są małe, a zainteresowanie defensorem ze strony klubów włoskich, i nie tylko, ogromne.

Źródło: "L'Arena"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close