Lampard: Mam stały kontakt z zawodnikami

Autor: Maksymilian Mruk Dodano: 27.03.2020 23:06 / Ostatnia aktualizacja: 27.03.2020 23:06

Piłkarze The Blues są zdala od Cobham już od kilku tygodni, po tym jak Callum Hudson-Odoi uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Frank Lampard ma jednak regularny kontakt ze swoimi zawodnikami i wyjaśnia, że utrzymywanie odpowiedniego poziomu interakcji z drużyną w tych ciężkich czasach jest bardzo ważne.

– To trudne w obecnej sytuacji. Jesteśmy w domach już od dłuższego czasu. Izolując się i troszcząc się o innych, postępujemy odpowiedzialnie.

– Mam stały kontakt z zawodnikami. Wszyscy wiedzą, że jestem z nimi. To trudny czas zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym. Musimy więc być przy graczach i właśnie to robimy.

– Rozmawiałem z Callumem i cieszy mnie to, że jest już w pełni zdrowia. Byłem z nim w kontakcie przez cały ten tydzień, kiedy wykryto u niego wirusa  i to był dziwny czas. Na szczęście nie cierpiał zbyt wiele i jesteśmy szczęśliwi, że wyszedł z tego. Teraz najważniejsze, by zachowywał wszelkie środki ostrożności jak reszta drużyny.

– To zarazem trudny i dziwny czas dla każdego i nie ważne jak bardzo kochamy piłkę nożną i Chelsea. Czasami pewne rzeczy mają pierwszeństwo. To jest właśnie jedna z tych sytuacji i moim przesłaniem do graczy było postawienie rodziny na pierwszym miejscu. Troszcz się o nich i o siebie.

– Nie martwię się, że zawodnicy stracą motywację. Wiem, że będą dbać o siebie i ćwiczyć w domu, by utrzymać formę w tych ciężkich czasach.

 

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marek
komentarzy: 127
30.03.2020 14:45

jak "mają się" kontuzje piłkarzy? Wyleczone czy "korona" przerwała proces zdrowienia?

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close