Piłkarze Chelsea przekazali środki na walkę z pandemią!

Autor: Max Kossowski Dodano: 27.03.2020 17:42 / Ostatnia aktualizacja: 27.03.2020 17:42

Pierwsza drużyna Chelsea FC postanowiła przekazać środki pieniężne do fundacji Chelsea, za które zostaną zakupione produkty dla najbardziej potrzebujących, którzy nie radzą sobie w czasie kryzysu.

 

Pieniądze dostaną w pierwszej kolejności organizacje w dzielnicy Kensington & Chelsea, które pomagają w walce z kryzysem wywołanym pandemią COVID-19. Fundacja Chelsea skupi się na przekazaniu środków tak, aby żadna osoba z tego obszaru, która jest na kwarantannie czy po prostu w potrzebie, nie została pominięta.

 

Cesar Azpilicueta mówi, że w takich czasach najważniejsze jest pomaganie potrzebującym. Podkreśla on, że zawodnicy są dumni z bycia częścią fundacji Chelsea.

 

Fundacja pomaga także w dostarczaniu paczek żywnościowych na terenie całego Londynu. Co więcej, trenerzy z akademii Chelsea udostępniają filmiki dla społeczności kibicowskiej, które mają być zachętą do ruchu w domu oraz małym wyzwaniem w trakcie pandemii.

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close