Didier Drogba z apelem do rodaków

Autor: Dawid Mozol Dodano: 23.03.2020 12:57 / Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 12:57

Legendarny napastnik ChelseaDidier Drogba, opublikował na swoim Twitterze wideo, w którym wezwał swoich rodaków do przestrzegania wytycznych dotyczących zachowania w trakcie epidemii koronawirusa.

 

Napastnik rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej jest kolejnym znanym piłkarzem, który publicznie zwraca uwagę na problem rozprzestrzeniającego się wirusa. Innym związanym z Chelsea zawodnikiem, który podjął podobną inicjatywę, jest Juan Mata.

 

''Do moich iworyjskich braci i sióstr. Proszę Was o poważne podejście do tematu, ponieważ wielu ludzi traktuje ten temat zbyt luźno, mimo wielkiej wagi problemu. Najważniejsze, by przestrzegać obostrzeń zarządzonych przez rząd. My jesteśmy tymi, którzy rozprzestrzeniają wirusa, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za tą sytuację. Myjcie regularnie ręce, wychodźcie z domów tylko wtedy, kiedy musicie i utrzymujcie metrowy dystans od innych osób."

 

Źródło: Didier Drogba

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close