Chelsea wściekła na Mounta

Autor: Maciej Stybel Dodano: 16.03.2020 13:39 / Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020 13:39

Mason Mount został przyłapany razem z Declanem Ricem w czasie gry w piłkę nożną. Nie było by w tym nic złego, gdyby nie to, że tym samym pomocnik The Blues złamał nakaz kwarantanny, którą przechodzą wszyscy piłkarze Chelsea po wykryciu koronawirusa u Calluma Hudsona-Odoia.

 

Rice i Mount zostali zauważeni na boisku w Trent Park Football niedaleko Barnet. Angielskich pomocników zauważył ojciec, który akurat przywiózł swoje dziecko na trening.

 

– Najpierw zauważyliśmy auto i mój syn rozpoznał jako kierowcę Masona Mounta. To samo w sobie było dla nas duża niespodzianką. Potem zobaczyliśmy, że Rice i Mount grają mecz razem ze znajomymi. W pewnym momencie się przeraziłem, ponieważ przypomniałem sobie, że Callum Hudson-Odoi jest zarażony koronawirusem, a jego kolega z drużyny właśnie w tym momencie gra sobie w piłkę z kolegami. Wyglądali tak, jakby nie rozumieli powagi sytuacji. Obydwa kluby na pewno musiałaby być zaniepokojone, kiedy o tym usłyszały.

 

W takiej sytuacji Mount może oczekiwać kary ze strony klubu. Frank Lampard na pewno dokładnie przyjrzy się jego zachowaniu. Nie wiadomo, czy Declan Rice wiedział o tym, że jego kolega powinien przebywać w kwarantannie i ciężko przewidzieć, jaka będzie reakcja West Hamu. 

Źródło: Mirror

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marek
komentarzy: 127
16.03.2020 14:27

Chyba zbyt wiele razy piłka uderzyła go w głowę ! A może nie umie słuchać i czytać ze zrozumieniem !

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close