Giroud: Następne zwycięstwo, kolejne czyste konto i zdobyte ważne trzy punkty
Dodano: 09.03.2020 18:16 / Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 18:16Olivier Giroud nie krył zadowolenia po meczu z Evertonem, gdzie udało mu się wpisać na listę strzelców.
– Bardzo dobrze zaczęliśmy ten mecz. Myślę, że nasz występ był bardzo udany, czuliśmy się bardzo pewni podczas tego spotkania. Byliśmy skuteczni pod bramką przeciwnika, a pierwsza bramka przyszła już na początku meczu. Ustawiliśmy sobie to spotkanie i do przerwy prowadziliśmy już dwoma bramkami.
– Po przerwie musieliśmy nadal grać tak jak to miało miejsce w pierwszej połowie, musieliśmy zamknąć ten mecz. Zrobiliśmy to po strzeleniu dwóch szybkich bramek, jedną strzeliłem ja, a drugą Willian. Następne zwycięstwo, kolejne czyste konto i zdobyte ważne trzy punkty.
– Jeżeli chodzi o mnie to przyjemne jest uczucie, gdy jest się decydującym ogniwem w zespole. Potrzebowałem tej bramki, ponieważ czułem, że dobrze zagrałem w ostatnim spotkaniu, ale nie udało mi się strzelić gola. Zdobycie bramki było bardzo przyjemnym uczuciem.
– Czuję się dobrze, fizycznie jak i mentalnie. Teraz musimy podtrzymać ten impet i iść do przodu. W tej chwili jestem naprawdę szczęśliwy.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze artykuły
Szczęśliwa trzynastka brazylijskich The Blues którzy trafili gola dla Chelsea
24.02.2026 19:32
Fofana: Chcę coś wygrać z Chelsea
24.02.2026 19:18
The Athletic: Co u Kellymana?
24.02.2026 17:15
Analiza: Chelsea przegrała przez dwie pięty Achillesowe
22.02.2026 19:55
Chalobah: Musimy nauczyć się dobijać rywali
22.02.2026 14:50
João Pedro: To frustrujące, że znowu straciliśmy punkty w ten sposób
22.02.2026 08:30
Komunikat Chelsea ws. Wesleya Fofany
22.02.2026 08:06
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.