Chelsea vs. Everton – składy

Autor: Piotr Różalski Dodano: 08.03.2020 14:00 / Ostatnia aktualizacja: 08.03.2020 14:03

Na godzinę przed meczem w ramach 29. kolejki Premier League poznaliśmy wyjściowe składy Chelsea i Evertonu. Frank Lampard i Carlo Ancelotti postawili na następujących piłkarzy:

Źródło: Chelsea FC / Everton FC

eGzid
komentarzy: 806
08.03.2020 14:57

Licze na minuty Broji dzisiaj. Bez względu na wynik. Ciekawy jestem tego gościa.

komentarzy: 3091
08.03.2020 14:40

Skład ten sam co przeciwko Liverpoolowi ostatnio.Oby tylko Kepa znowu się popisał

komentarzy: 4308
08.03.2020 14:37

Ten sezon od pierwszej kolejki ma być przejściowy i trzeba walczyć do końca mimo plagi kontuzji jaka nas dopadła.
Ten mecz czy ostatnio zremisowany 2;2 z Wisienkami może być podobny,nie wolno lekceważyć Evertonu,grają ostatnio bardzo dobrze i po cichu liczę że dziś nie będą mieć dnia swojego..