Jorginho: Wciąż musimy wierzyć

Autor: Dawid Mozol Dodano: 26.02.2020 23:11 / Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 23:11

Jorginho, który nie zagra w Monachium z powodu zawieszenia, zmotywował swoich kolegów do ciężkiej pracy i stwierdził, że trzeba wierzyć w końcowy sukces w dwumeczu z Bayernem.

 

– To dla nas ciężkie, jednak bierzemy również udział w innych rozgrywkach, a także czeka nas jeszcze mecz rewanżowy.

 

– Musisz wierzyć, zawsze. Wszystko może się zdarzyć, w futbolu nigdy nic nie jest oczywiste. Musimy w siebie wierzyć i nie spuszczać głów. Jesteśmy dobrą drużyną, dlatego powinniśmy ciężko pracować i cały czas przeć do przodu.

 

– Ten mecz był trudny. Wiemy, że musimy poprawić się w wielu aspektach. Oni świetnie wypunktowali nasze słabości – możemy uczyć się nie tylko na swoich błędach, ale także od nich.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

FanTheBlues
komentarzy: 70
27.02.2020 10:32

Niestety ale Jorgek był jednym z gorszych na boisku.Dużo gada,a mało działa

marek
komentarzy: 92
27.02.2020 09:34

Jorginho powiedział "Wiemy, że musimy poprawić się w wielu aspektach". To jeśli to wie to dlaczego się nie poprawia On i jego Chelsea ??? Od początku sezonu nie poprawił swojej gry. Środek pola , który miał być jego królestwem, monarchią absolutną jest ... pańszczyzną. BEZNADZIEJA.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close